PARTNER PORTALU
  • BGK

IV Wschodni Kongres Gospodarczy: Samorządowcy poszukają "Pomysłów na Wschód"

  • PulsHR.pl    22 czerwca 2017 - 19:17
IV Wschodni Kongres Gospodarczy: Samorządowcy poszukają "Pomysłów na Wschód"
Wiodącym hasłem IV Wschodniego Kongresu Gospodarczego będzie „Pomysł na Wschód”. (fot. PTWP)

W dniach 27-28 września br. o horyzontach rozwojowych gospodarki Polski Wschodniej już po raz czwarty debatować będą uczestnicy Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku. „Pomysłów na Wschód” poszukają wspólnie biznesmeni, politycy z regionu, kraju i Europy, inwestorzy, finansiści, samorządowcy, eksperci i naukowcy.
W programie Kongresu nie zabraknie sesji poświęconych roli rządu i samorządu w rozwoju Polski Wschodniej, a także dyskusji m.in. o przyszłości i uwarunkowaniach rozwoju tamtejszych ośrodków miejskich, innowacjach w strategiach województw.

Swoją kontynuację podczas IV Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku będzie miał konkurs Top Inwestycje Polski Wschodniej – wyróżniający projekty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju gospodarki, regionu i mieszkańców Polski Wschodniej.

Chęć uczestnictwa w plebiscycie TOP Inwestycje Komunalne należy zgłosić do 28 lipca br.

– Zainteresowanie czwartą już edycją Wschodniego Kongresu Gospodarczego potwierdza, że wydarzenie to sprawdziło się jako koncepcja i wpisało się trwale w kalendarz najważniejszych gospodarczych konferencji w Polsce. W Białymstoku spotykają się ze sobą perspektywy: lokalna, regionalna, ogólnopolska i europejska. Tematyka tegorocznego Kongresu połączy więc po raz kolejny to, co istotne dla Polski Wschodniej, z nowymi, globalnymi zjawiskami i uwarunkowaniami – mówi Wojciech Kuśpik, inicjator i organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku, prezes Grupy PTWP.

Więcej na temat Wschodniego Kongresu Gospodarczego przeczytasz tutaj. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.