PARTNER PORTALU
  • BGK

Jubileuszowa V Jazzowa Jesień w Rzeszowie

  • bad    2 listopada 2015 - 19:50
Jubileuszowa V Jazzowa Jesień w Rzeszowie

Wkrótce Rzeszów Jazz Festiwal. Fot. Old Rzech Jazz Band

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza 11 listopada 2015 roku na V Jazzową Jesień w Rzeszowie, która zainauguruje tegoroczny Rzeszów Jazz Festiwal. Impreza odbywa się w ramach I Podkarpackiej Jesieni Jazzowej zainicjowanej przez Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.
Jazzowa Jesień w Rzeszowie to jedna z głównych imprez muzycznych Rzeszowskiego Domu Kultury. Przygotowanie jubileuszowej edycji stanowiło dla organizatorów znakomitą okazję do włączenia imprezy w ramy szerszego wydarzenia, jakim jest Rzeszów Jazz Festiwal realizowany tego roku w dniach 11 – 22 listopada.

Open Trio oraz Old Rzech Jazz Band

Podczas koncertu przed publicznością zaprezentują się dwa zespoły. Pierwszym z nich będzie Open Trio, w którego składzie obecny jest jeden z najlepszych wibrafonistów w Europie - Karol Szymanowski występujący w kameralnym składzie wraz z Wojtkiem Tramowskim (gitara) i Jarkiem Michalukiem (kontrabas).

Czytaj też: Śląskie: przed nami Festiwal Ars Cameralis

Drugim zespołem będzie pomysłodawca Jazzowej Jesieni w Rzeszowie, czyli działający od 2007 roku rzeszowski Old Rzech Jazz Band, który wystąpi w składzie Jerzy Dynia (saksofon sopranowy), Tadeusz Karczmarz (klarnet), Sebastian Ziółkowski (puzon), Ryszard Krużel (banjo), Andrzej Warchoł (gitara basowa, wokal) oraz Henryk Wądołkowski (perkusja, wokal).

V Jazzowa Jesień w Rzeszowie odbędzie się 11 listopada 2015 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia „Biała”. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety na wydarzenie w cenie 10 zł będą dostępne do nabycia w dniu koncertu, jak również w przedsprzedaży w Rzeszowskim Domu Kultury filia „Biała” (ul. Kardynała Karola Wojtyły 164) oraz Rzeszowskim Domu Kultury filia „Staromieście” (ul. Staromiejska 43a).

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: