PARTNER PORTALU
  • BGK

Jubileuszowa V Jazzowa Jesień w Rzeszowie

  • bad    2 listopada 2015 - 19:50
Jubileuszowa V Jazzowa Jesień w Rzeszowie
Wkrótce Rzeszów Jazz Festiwal. Fot. Old Rzech Jazz Band

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza 11 listopada 2015 roku na V Jazzową Jesień w Rzeszowie, która zainauguruje tegoroczny Rzeszów Jazz Festiwal. Impreza odbywa się w ramach I Podkarpackiej Jesieni Jazzowej zainicjowanej przez Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.
Jazzowa Jesień w Rzeszowie to jedna z głównych imprez muzycznych Rzeszowskiego Domu Kultury. Przygotowanie jubileuszowej edycji stanowiło dla organizatorów znakomitą okazję do włączenia imprezy w ramy szerszego wydarzenia, jakim jest Rzeszów Jazz Festiwal realizowany tego roku w dniach 11 – 22 listopada.

Open Trio oraz Old Rzech Jazz Band

Podczas koncertu przed publicznością zaprezentują się dwa zespoły. Pierwszym z nich będzie Open Trio, w którego składzie obecny jest jeden z najlepszych wibrafonistów w Europie - Karol Szymanowski występujący w kameralnym składzie wraz z Wojtkiem Tramowskim (gitara) i Jarkiem Michalukiem (kontrabas).

Czytaj też: Śląskie: przed nami Festiwal Ars Cameralis

Drugim zespołem będzie pomysłodawca Jazzowej Jesieni w Rzeszowie, czyli działający od 2007 roku rzeszowski Old Rzech Jazz Band, który wystąpi w składzie Jerzy Dynia (saksofon sopranowy), Tadeusz Karczmarz (klarnet), Sebastian Ziółkowski (puzon), Ryszard Krużel (banjo), Andrzej Warchoł (gitara basowa, wokal) oraz Henryk Wądołkowski (perkusja, wokal).

V Jazzowa Jesień w Rzeszowie odbędzie się 11 listopada 2015 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia „Biała”. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety na wydarzenie w cenie 10 zł będą dostępne do nabycia w dniu koncertu, jak również w przedsprzedaży w Rzeszowskim Domu Kultury filia „Biała” (ul. Kardynała Karola Wojtyły 164) oraz Rzeszowskim Domu Kultury filia „Staromieście” (ul. Staromiejska 43a).

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.