PARTNER PORTALU
  • BGK

Kibice z Torunia zareklamują miasto na Euro

  • PAP    30 maja 2012 - 18:45
Kibice z Torunia zareklamują miasto na Euro

Trzystu kibiców z Torunia na stadionach Euro 2012 ma zachęcać obcokrajowców do odwiedzenia ich miasta w przerwie między meczami. Magistrat wyposażył ich w koszulki, czapeczki i rękawice w biało-czerwonych barwach z napisem "HALF TIME IN TORUŃ".
"Wezmę udział w inauguracyjnym meczu Euro 2012 w Warszawie i będę oczywiście miał na sobie koszulkę promującą Toruń" - powiedział prezydent grodu Kopernika, Michał Zaleski.

Toruński urząd miasta przekazanie 300 pakietów czapeczek, koszulek i rękawic zaproponował kibicom, którzy mają bilety na Euro 2012. Na odzew nie trzeba było czekać, chętni do promowania miasta na stadionach znaleźli się w ciągu czterech dni.

Wszyscy, którzy przystąpili do akcji, mogą wziąć udział w konkursie "Podziel się wrażeniami ze stadionu". Zadaniem jest przesłanie do urzędu swojego zdjęcia w koszulce z napisem "HALF TIME IN TORUŃ", wykonanego w gronie innych fanów piłki nożnej podczas meczu Euro 2012. Zwycięzcy otrzymają ufundowane przez sponsorów nagrody, których pula wynosi 10 tys. zł.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.