PARTNER PORTALU
  • BGK

Kibice z Torunia zareklamują miasto na Euro

  • PAP    30 maja 2012 - 18:45
Kibice z Torunia zareklamują miasto na Euro

Trzystu kibiców z Torunia na stadionach Euro 2012 ma zachęcać obcokrajowców do odwiedzenia ich miasta w przerwie między meczami. Magistrat wyposażył ich w koszulki, czapeczki i rękawice w biało-czerwonych barwach z napisem "HALF TIME IN TORUŃ".




"Wezmę udział w inauguracyjnym meczu Euro 2012 w Warszawie i będę oczywiście miał na sobie koszulkę promującą Toruń" - powiedział prezydent grodu Kopernika, Michał Zaleski.

Toruński urząd miasta przekazanie 300 pakietów czapeczek, koszulek i rękawic zaproponował kibicom, którzy mają bilety na Euro 2012. Na odzew nie trzeba było czekać, chętni do promowania miasta na stadionach znaleźli się w ciągu czterech dni.

Wszyscy, którzy przystąpili do akcji, mogą wziąć udział w konkursie "Podziel się wrażeniami ze stadionu". Zadaniem jest przesłanie do urzędu swojego zdjęcia w koszulce z napisem "HALF TIME IN TORUŃ", wykonanego w gronie innych fanów piłki nożnej podczas meczu Euro 2012. Zwycięzcy otrzymają ufundowane przez sponsorów nagrody, których pula wynosi 10 tys. zł.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!




REKLAMA




×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.