PARTNER PORTALU
  • BGK

Koleje Mazowieckie zapraszają na Noc Muzeów

  • em    13 maja 2015 - 13:09
Koleje Mazowieckie zapraszają na Noc Muzeów

(fot. Koleje Mazowieckie)

Główną atrakcją tegorocznej – 12. – „Nocy Muzeów” będzie spalinowy autobus szynowy 222M, który spółka KM zaprezentuje w Muzeum Kolejnictwa w Warszawie.
12. stołeczna edycja „Nocy Muzeów” odbędzie się w nocy z 16 na 17 maja 2015 r. w godz. 19.00-1.00.

Tej nocy spółka Koleje Mazowieckie zaprezentuje w Muzeum Kolejnictwa w Warszawie spalinowy autobus szynowy 222M. Od obecnych na jego pokładzie maszynisty oraz kierownika pociągu będzie można dowiedzieć się nieco więcej o tajnikach pracy obsługi pociągu, a także zasięgnąć informacji technicznych na temat pojazdu.

Osoby planujące uczestniczyć w Nocy Muzeów w terminie od 16 maja 2015 r. od godz. 17.00
do 17 maja 2015 r. do godz. 1.00 będą mogły podróżować wszystkimi pociągami uruchamianymi przez Koleje Mazowieckie na podstawie biletów na przejazd na „Noc Muzeów” nabytych według indywidualnych uprawnień. Przejazd „z powrotem” możliwy będzie na podstawie zakupionego wcześniej i wykorzystanego biletu na przejazd „tam” ostemplowanego na jego odwrotnej stronie pieczątką „Noc Muzeów”. Pieczątka będzie dostępna na stanowisku informacyjnym organizatora imprezy zlokalizowanym na Placu Defilad w Warszawie oraz w Muzeum Kolejnictwa w Warszawie
w pojeździe 222M Kolei Mazowieckich.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.