Koncert marszałkowski dla mam

Dedykowany wszystkim mamom będzie specjalny marszałkowski koncert „Nie ma jak u Mamy”, który 26 maja odbędzie się w toruńskim Centrum Targowym „Park”.

W Dniu Matki, urząd marszałkowski województwa kujawsko-pomorskiego chce w szczególny sposób uczcić kobiety obchodzące swoje święto.

- Mam nadzieję, że to artystyczne wydarzenie okaże się miłym upominkiem dla wszystkich mam z okazji ich święta. Chcemy w ten sposób podziękować naszym rodzicielkom za matczyną dobroć i bezinteresowną miłość jaką nas obdarzają każdego dnia – mówi marszałek Piotr Całbecki.

W koncercie wystąpią polskie gwiazdy: Jolanta Fraszyńska, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Zielińska, Robert Kudelski, Piotr Polk, Krzysztof Respondek oraz Arka Noego i zespół muzyczny pod kierownictwem Piotr Dziubka. W trakcie koncertu będzie można posłuchać znanych polskich piosenek. Imprezę poprowadzą Agata Konarska i Tomasz Kamel.

Wstęp na koncert możliwy jest ze specjalnym zaproszeniem. Otrzymało je 900 kobiet z całego województwa. Rozdysponowano je między innymi poprzez koła gospodyń wiejskich, firmy i instytucje z regionu, organizacje pozarządowe, media i samorządy lokalne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

ludzie , czy wyście na głowy poupadali. Bawicie się za pieniądze podatników przed wyborami.

zawiedziony, 2010-05-24 11:17:55 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE