Konin: Radny PiS powalczy z komarami. Za darmo

W Koninie na apel mieszkańców poirytowanych plagą komarów odpowiedział miejski radny - Karol Skoczylas. Na co dzień właściciel firmy zwalczającej szkodniki i wykonującej ... opryski przeciw komarom.
Konin: Radny PiS powalczy z komarami. Za darmo
Radny PiS, który jest właścicielem firmy zwalczającej szkodniki, zajmie się walką z komarami. Opryski wykona bezpłatnie (fot. konin.pl)

Informacja o pytaniach mieszkańców, którzy chcieli, aby miasto podjęło walkę z komarami dotarła nie tylko do miejskich radnych, ale też do samego prezydenta Konina.

Jak informuje Portal Wielkopolski Wschodniej (lm.pl), na ich apel odpowiedział Karol Skoczylas, radny, który na co dzień prowadzi firmę zajmującą się dezynsekcją, deratyzacją i zwalczaniem szkodników.

Podczas sesji Rady Miasta zapowiedział, że jego firma przeprowadzi opryski. Pierwsze mają odbyć się już w piątek (2 czerwca) w parku miejskim im. Fryderyka Chopina. Dzień później zaplanowano tam imprezę z okazji Dnia Dziecka.  

Usługa ma być wykonana bezpłatnie. Miasto ma ponieść koszt zakupu środków na komary.  - Wszystko zgodne z atestami. Zabezpieczymy także staw, gdzie jest najwięcej komarów - cytuje radnego Skoczylasa Portal Wielkopolski Wschodniej.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE