PARTNER PORTALU
  • BGK

Konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy

  • przeclaw24.pl    20 sierpnia 2012 - 12:38
Konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy

1 września dożynki w Kołbaskowie. Najważniejszym punktem będzie konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy. W ostatnich latach ciągle wygrywają Moczyły. A jak będzie w tym roku?
Jak co roku dożynki rozpoczynają się uroczystą Mszą Św. w Kościele p.w. Św. Trójcy w Kołbaskowie o godzinie 12:00. Następnie barwny korowód przejdzie na plac przy OSP w Kołbaskowie gdzie odbędzie się dalsza część imprezy.

Tegoroczny program jest bardzo obszerny a najważniejszym punktem imprezy będzie konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Odbędzie się także konkurs na najsmaczniejszą nalewkę dożynkową, najsmaczniejszy chleb dożynkowy. W programie także wybory Małej Miss i Mistera Gminy Kołbaskowo dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Zapraszam serdecznie wszystkie odważne dzieci do udziału w wyborach „Małej Miss i Mistera Gminy” – mówi Kamila Wyrębska-Krzywdzińska z UG Kołbaskowo. Konkurs odbędzie się 1 września 2012 r. o godz. 14:00 na dożynkach gminnych, na placu przy świetlicy w Kołbaskowie. Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszeniową do Urzędu Gminy Kołbaskowo.

Uczestnicy zaprezentują się na scenie w strojach sportowych oraz wizytowych, a także wezmą udział w konkursie talentów. Konkurs poprzedzony będzie spotkaniem organizacyjnym, które odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2012 r. (piątek) o godz. 16.00 w Sali Urodzinowej Stacyjkowo, przy ul. Cukrowej 65 w Szczecinie.

Aktualny program dożynek oraz regulaminy poszczególnych konkursów będą zamieszczanie na stronach internetowych gminy Kołbaskowo – www.kolbaskowo.pl.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.