PARTNER PORTALU
  • BGK

Konkurs niepodległościowy w Gostyniu

  • AT/mat. pras.    9 listopada 2011 - 17:46
Konkurs niepodległościowy w Gostyniu

W piątek 11 listopada 2011 r. w Gostyniu przeprowadzony zostanie internetowy konkurs z okazji Święta Niepodległości.
Aby ubiegać się o zwycięstwo, należy udzielić poprawnych odpowiedzi na zestaw pytań, a odpowiedzi przesłać pocztą elektroniczną tego samego dnia nie wcześniej niż o godzinie, której zapis liczbowy składa się z sześciu jedynek: godzina 11, minut 11, sekund 11. Organizatorem Gostyńskiego Internetowego Konkursu Niepodległościowego jest Muzeum w Gostyniu, przy współpracy z Gminą Gostyń.

Data składa się z jedynek (11.11.11); godzina, od której można przesyłać odpowiedzi, też składa się z jedynek (11:11:11).

Zestaw składa się z – co nie powinno dziwić – 11 pytań konkursowych. Pytania pojawią się na stronie www.gostyn.pl w nocy z czwartku na piątek 10/11 listopada, dokładnie o północy.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy udzielić odpowiedzi na pytania konkursowe, poprzez przyporządkowanie każdemu numerowi pytania jednej wersji odpowiedzi (A, B lub C). Na każde pytanie tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Zestaw odpowiedzi trzeba przesłać pocztową elektroniczną na adres promocja@um.gostyn.pl w dniu Święta Niepodległości, lecz nie wcześniej niż o godzinie 11:11 i 11 sekund. W e-przesyłce należy podać imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać tylko jedno zgłoszenie.

Zwycięzcą będzie osoba, która w ustalonym terminie jako pierwsza nadeśle zgłoszenie zawierające największą liczbę prawidłowych odpowiedzi na pytania konkursowe. Jeśli takich osób będzie więcej i przyślą e-mail o tej samej porze (z dokładnością co do sekundy), o zwycięstwie rozstrzygnie losowanie.

Organizator ufundował nagrodę główną w postaci najnowszej edycji atlasu geograficznego Polski wydanego przez Wydawnictwo Piętka.Dodatkową nagrodą będzie udostępnienie zwycięzcy (i zaproszonym przez niego maksymalnie 5 osobom) dwóch torów na gostyńskiej kręgielni na dwugodzinną rozgrywkę. Fundatorem tej nagrody jest Ośrodek Sportu i Rekreacji. Oprócz tego zwycięzca otrzyma także zestaw upominków.

Ponadto kolejnych 10 osób, które udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi w kolejności nadsyłania e-maili, otrzymają zestawy upominków, ufundowane przez Muzeum w Gostyniu i Gminę Gostyń.

Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie i pocztą elektroniczną. Wręczenie nagród nastąpi w piątek 18 listopada 2011 r. o godzinie 15.00 w sali posiedzeń gostyńskiego ratusza, tuż przed sesją Rady Miejskiej w Gostyniu.
Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.gostyn.pl.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.