PARTNER PORTALU
  • BGK

Konkurs "Żyj z pasją!"

  • AZA    26 maja 2010 - 18:55

Białostocki magistrat i Policja zorganizowały profilaktyczny konkurs piosenki pod hasłem: „Żyj z pasją!”
Komenda Miejska Policji w Białymstoku w 2010 roku po raz piąty przy współpracy Urzędu Miejskiego w Białymstoku i Podlaskiego Kuratorium Oświaty w ramach realizowanego programu prewencyjnego „Stop Patologiom” dot. wiedzy związanej ze szkodliwością oraz negatywnymi skutkami używania narkotyków, alkoholu i papierosów jak również z odpowiedzialnością prawną za czyny popełniane pod wpływem tych używek zorganizowała  konkurs piosenki pod hasłem: „ŻYJ Z PASJĄ!”.

Jego głównym celem było zachęcenie młodzieży gimnazjalnej do aktywnego, zdrowego i ciekawego spędzania czasu wolnego.
W tym roku w konkursie "Żyj z pasją" postanowiono ponownie skupić się na talentach wokalnych, w latach ubiegłych nagradzano prace plastyczne.

Uczestnicy konkursu, za pomocą śpiewu przedstawią świat swoich zainteresowań, sposoby na nudę i bezczynność, zachęcając tym samym rówieśników do podobnych poszukiwań – odkrywania swoich talentów, umiejętności, zdolności, poznawania nowych, atrakcyjnych sposobów na zorganizowanie sobie czasu.

W tym roku do jego piątej edycji zgłosiło się 8 szkół gimnazjalnych z terenu miasta Białegostoku i wystąpi 26 uczestników, spośród których zostaną wyłonieni zwycięzcy.

Część konkursowa rozpocznie się o godz. 9.15 w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku, Spodki ul. Św. Rocha 14.
Spośród wszystkich uczestników zostaną wyłonienie finaliści, którzy ponownie zaprezentują się podczas Gali Finałowej o godz. 12.30. w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku, Spodki ul. Św. Rocha 14. m.in. przed Prezydentem Miasta Białegostoku, Podlaskim Kuratorem Oświaty oraz Komendantem Miejskim Policji
w Białymstoku.

Finaliści konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Pana Prezydenta Miasta Białegostoku oraz dyplomy i podziękowania od Podlaskiego Kuratora Oświaty i Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.