PARTNER PORTALU
  • BGK

Kraków, ŚDM: będzie spotkanie organizacyjne dla mieszkańców

  • PAP/MN    29 czerwca 2016 - 10:13
Kraków, ŚDM: będzie spotkanie organizacyjne dla mieszkańców

Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Krakowie w dniach od 26 do 31 lipca (fot. krakow2016.com)

Krakowianie zainteresowani Światowymi Dniami Młodzieży i tym, jak będzie wtedy funkcjonować miasto, będą mogli zadać pytania Komitetowi Organizacyjnemu i odpowiednim służbom w sobotę (2 lipca) w Filharmonii Krakowskiej, gdzie odbędzie się Dzień Otwarty ŚDM – podało w środę, 29 czerwca, biuro prasowe ŚDM.
Od godz. 10 do 18 na pytania mieszkańców będą odpowiadać przedstawiciele: Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie, Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji S.A., Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania, Straży Granicznej, Straży Miejskiej, Narodowego Funduszu Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Straży Pożarnej oraz pracownicy Komitetu Organizacyjnego ŚDM Kraków 2016. Zainteresowani będą mogli porozmawiać na interesujące ich tematy przy specjalnie przygotowanych stoiskach.

"Chcemy, aby każdy mieszkaniec Krakowa miał okazję dowiedzieć się, jak można wziąć udział w wydarzeniach i jak będzie funkcjonowało miasto w czasie ŚDM" - powiedziała Anna Chmura, koordynator sekcji komunikacji Komitetu Organizacyjnego ŚDM.

Czytaj też: Przed ŚDM ćwiczenia na dworcu Kraków Płaszów

Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie w dniach od 26 do 31 lipca, są ogromnym przedsięwzięciem logistycznym. Będzie ono miało wpływ zarówno na mieszkańców, jak i turystów, którzy w tym czasie będą w mieście.

"Komitet Organizacyjny oraz odpowiednie służby miejskie i rządowe starają się przekazywać wszystkie konieczne informacje, ale żeby każdy mógł doprecyzować swoją wiedzę, będą do dyspozycji na żywo" - podało w środowym komunikacie biuro prasowe ŚDM.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.