PARTNER PORTALU
  • BGK

„Kręci mnie bezpieczeństwo”: Rusza nowa kampania MSWiA

  • aw    24 kwietnia 2017 - 11:09
„Kręci mnie bezpieczeństwo”: Rusza nowa kampania MSWiA
Zasady bezpieczeństwa są ważne podczas m.in. jazdy na rowerze, wypoczynku nad wodą czy górskich wycieczek (fot.picxabay)

Pikniki, pokazy sprzętu i wyposażenia, spotkania z uczniami i młodzieżą, zajęcia w miasteczkach ruchu drogowego - to tylko niektóre z atrakcji czekających na dzieci i młodzież podczas kampanii MSWiA "Kręci mnie bezpieczeństwo".
Głównym celem akcji ministerstwa, którą zainaugurował dziś minister Mariusz Błaszczak, jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na kwestie związane z bezpieczeństwem.

W najbliższych miesiącach funkcjonariusze służb podległych MSWiA będą spotykali się z młodzieżą i przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas m.in. jazdy na rowerze, wypoczynku nad wodą czy górskich wycieczek.

Duża uwaga zostanie poświęcona także odpowiedzialnemu korzystaniu z internetu. Informacje o wszystkich inicjatywach organizowanych w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo" będą zamieszczane na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz na portalach społecznościowych.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.