PARTNER PORTALU
  • BGK

Krosno gospodarzem piłkarskich zmagań dzieci

  • KrosnoCity.pl    28 stycznia 2015 - 09:56
Krosno gospodarzem piłkarskich zmagań dzieci

Turniej piłkarski dla dzieci w wieku do 11 lat rozgrywany jest na boiskach polskich miast już po raz ósmy (fot.fotolia)

W Minimistrzostwach Deichmann mogą wziąć udział chłopcy i dziewczynki do 11 lat. Są to największe zawody sportowe bez eliminowania zespołów bez względu na poziom reprezentowanych umiejętności.
W zeszłym roku w Minimistrzostwach Krosno było miastem pomocniczym Rzeszowa. Dzięki zaangażowaniu i wzorowej organizacji turnieju przez Grzegorza Rausa, koordynatora turnieju w Krośnie miasto otrzymało propozycję organizacji eliminacji miejskich. Przyjmowane są już zgłoszenia.

Zwycięzcy z poszczególnych kategorii bezpośrednio awansują do finału krajowego w Opolu.

Minimistrzostwa to turniej piłkarski dla dziewcząt i chłopców w wieku do 11 lat, który jest rozgrywany na boiskach polskich miast już po raz ósmy. Są to największe zawody sportowe bez eliminowania zespołów bez względu na poziom reprezentowanych umiejętności.

Pomysłodawcą i organizatorem Minimistrzostw jest Stowarzyszenie Kochamy Sport, działające wspólnie z partnerem tytularnym turnieju – firmą Deichmann na rzecz realizacji dziecięcych marzeń i oczekiwań.

Udział w Minimistrzostwach to nie tylko zabawa, ale i rywalizacja. Dodatkowo, co roku najlepsze drużyny spotykają się na ogólnopolskim Finale Finałów, którego stawką jest końcowe zwycięstwo w turnieju oraz wyjazd zagraniczny na mecz czołowych europejskich zespołów.

Minimistrzowie mieli okazję zasiąść na trybunach stadionów m.in. Realu Madryt, FC Barcelony, Manchesteru United czy Anderlechtu Bruksela.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.