PARTNER PORTALU
  • BGK

Kulturalny patrol na ulicach Trójmiasta

  • KB    7 kwietnia 2010 - 13:14

Na ulice Trójmiasta wyjechał Patrol Kulturalnej Jazdy Radia PLUS i policji. Dla kulturalnych kierowców, których wychwyci patrol przygotowano nagrody.
Rusza akcja Radia PLUS pod hasłem „Jeżdżę kulturalnie, czyli jeżdżę bezpiecznie”. Od dzisiaj (7. kwietnia) w dni powszednie po ulicach Trójmiasta, gdańskiej obwodnicy, a także pomorskim odcinku autostrady A1 będzie przemieszczał się Patrol Kulturalnej Jazdy Radia PLUS. Jego załogę stanowią reporter radia oraz policjant z gdańskiej drogówki.

Każdego dnia trwania akcji patrol będzie szukał 30 kulturalnych kierowców, czyli takich którzy nie tylko przestrzegają przepisów Kodeksu Drogowego, ale dostrzegają również innych użytkowników ruchu.

Numery rejestracyjne wybranych pojazdów znajdą się na stronie www.radioplus.pl. Do wygrania są m. in. bilety na koncerty w filharmonii, spektakle teatralne, widowiska i nie tylko.

Akcja potrwa do 30 czerwca br. Jej organizatorami są: Gdańsk Transport Company i Fabryka Kreacji, a partnerami Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji i GDDKiA.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.