PARTNER PORTALU
  • BGK

Kup bilet i popłyń do Serocka

  • GK    13 kwietnia 2012 - 12:12
Kup bilet i popłyń do Serocka

Jedną z atrakcji Warszawskich Linii Turystycznych są rejsy do Serocka, miasteczka leżącego nad Zalewem Zegrzyńskim. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższy poniedziałek – 16 kwietnia.
Jak informuje stołeczny Zarząd Transportu Miejskiego pasażerowie będą mogli kupić bilety w Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM na stacji metra Centrum – od poniedziałku do czwartku w godz. 7.00-20.00, a w piątki w godz. 7.00-17.00. Będzie je można nabyć również na statku, bezpośrednio przed rejsem – oczywiście tylko wtedy, gdy będą jeszcze wolne miejsca. Dostępność biletów będzie można sprawdzić w specjalnej wyszukiwarce zamieszczonej w zakładce Warszawskich Linii Turystycznych na stronie ZTM.

„Zefir” będzie kursował do Serocka we wszystkie soboty i niedziele, od 1 maja do 26 sierpnia (z dodatkowymi kursami 1 maja i 15 sierpnia). Statek wypłynie z przystani Podzamcze o godz. 9.00, pokona śluzę Kanału Żerańskiego i około południa przybije do molo w Serocku. Po mniej więcej dwugodzinnej przerwie statek wypłynie w powrotny rejs do Warszawy (zabierz głos/oceń prezydenta) i około godziny 18.00 zacumuje na Podzamczu.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.