PARTNER PORTALU
  • BGK

Legnica: Zawiódł akumulator? Pomoże Straż Miejska

  • aw    27 listopada 2015 - 09:18
Legnica: Zawiódł akumulator? Pomoże Straż Miejska

Strażnicy z rozruchem Funkcjonariusze Straży Miejskiej wyposażeni są w tzw. „akumulator rozruchowy" (fot.portal.legnica.eu)

Jeżeli akumulator w twoim samochodzie nie chce odpalić, a jesteś w Legnicy, zadzwoń do... Straży Miejskiej. Tamtejsi funkcjonariusze pomogą ci uruchomić auto.
Jak informuje magistrat, legniccy strażnicy od kilku już lat prowadzą „Akcję akumulator”, skierowaną do kierowców, którym pojazd odmówił posłuszeństwa.

Takie sytuacje zdarzają się zwłaszcza zimą. Niskie temperatury powodują spadek wydajności akumulatorów. A nie zawsze mamy sprzęt do jego uruchomienia.

Strażnicy z rozruchem

Funkcjonariusze Straży Miejskiej wyposażeni są w tzw. „akumulator rozruchowy”, który pomoże dobrać konkretną „moc” do danego samochodu i uruchomić rozładowany akumulator.

Akcja prowadzona jest przez cały rok, nie tylko w okresie zimowym. Każdy, kto ma problem z akumulatorem, może w godzinach od 7.15 do 21.00 zadzwonić pod numer dyżurny 986, by szybko otrzymać bezpłatną pomoc.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (2)

  • Kelitex, 2017-12-26 17:48:01

    Popieram. Sam mam jenoxa i jestem zadowolony. Dobry sprzęt i dobra konserwacja i to później my mozemy ratować a nie nas ;)
  • Mexicano, 2015-12-01 12:35:57

    Ja już sąsiada w tym roku ratowałem z kablami rano. Mój jak na razie się trzyma, jenox, 3 rok, bez ubytków w pojemności.