PARTNER PORTALU
  • BGK

Lublin skusi Warszawę?

  • KB    21 kwietnia 2010 - 09:42
Lublin skusi Warszawę?

Na dwa miesiące przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego województwo będzie zachęcać mieszkańców stolicy turystycznymi atrakcjami malowniczej Lubelszczyzny.
Akcja promocyjna dbędzie się w ramach organizowanych w dniach 24-25 kwietnia w Warszawie XV Targów Turystyki i Wypoczynku Lato 2010.

Targi LATO są największym w Polsce turystycznym kiermaszem skierowanym głównie do mieszkańców Warszawy i okolic. Jak zapewniają organizatorzy, jest on okazją do znalezienia w jednym miejscu wszystkiego, co niezbędne do zaplanowania udanego urlopu czy wyjazdu weekendowego w najatrakcyjniejsze rejony kraju.

Województwo ma zamiar kusić przede wszystkim pakietem zaproszeń do najlepszych, sprawdzonych gospodarstw agroturystycznych. Do turystyki wiejskiej „po lubelsku" namawiać będą: Lubelski Związek Stowarzyszeń Agroturystycznych z siedzibą w Nałęczowie, Lubelskie Stowarzyszenie Agroturystyczne oraz Stowarzyszenie Kwaterodawców w Zwierzyńcu.

Swoją naszpikowaną atrakcjami ofertę przedstawią też dwie lokalne grupy działania, „Kraina wokół Lublina" i „Leśny Krąg" z Janowa Lubelskiego, a także Gminny Ośrodek Kultury w Wojciechowie.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.