PARTNER PORTALU
  • BGK

M jak Miłość w G jak Gdynia

  • AZA    18 sierpnia 2010 - 10:42
M jak Miłość w G jak Gdynia

Gdynia tak się spodobała miłośnikom i gwiazdom „M jak Miłość”, że w mieście ponownie odbędzie się IV Zlot Fanów tego najpopularniejszego polskiego serialu.




21 sierpnia na Placu Grunwaldzkim w Gdyni 10-lecie istnienia serialu świętować będą m.in. Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Kacper Kuszewski i Bożena Stachura, a także Katarzyna Cichopek, Przemysław Cypryański, Rafał i Marcin Mroczek. Start – godz. 12.00. W związku z jubileuszem organizatorzy poszukują 10-latków. Przygotowali też liczne konkursy, a na finał (w godz. 19.00-20.00) goście obejrzą przedpremierowy pokaz 755 odcinka „M jak Miłość”, pierwszego jedenastej serii, który na antenie TVP 2 pojawi się dopiero 13 września.  

Szukamy 10-latków

Podczas zlotu mali bohaterowie zostaną zaproszeni na scenę i przedstawieni na stronie internetowej.

Dane dziecka (imię i nazwisko, data urodzenia) należy przesłać na adres: konkurs-mjm@film-tv.pl . Młodzi fani otrzymają podczas zlotu urodzinowy prezent – niespodziankę. Zostaną również zaproszeni na scenę główną, na której spotkają serialowe gwiazdy. A jeśli, oprócz danych dziecka, rodzice prześlą też jego zdjęcie (lub filmik) i krótko opiszą zainteresowania oraz charakter – zostanie ono zaprezentowane na stronie internetowej serialu.

Dziewczyny w natarciu

Na zlocie zostanie rozegrany turniej, w którym dziewczyny - z Teresą Lipowską, Bożeną Stachurą i Andżeliką Piechowiak na czele - będą walczyć z chłopakami, pod dowództwem Rafała Mroczka, Przemka Cypryańskiego i Jacka Lenartowicza.

Zatańcz ze Zduńskimi

W godz. 15.00-16.00 20 osób będzie mogło wziąć udział w specjalnych warsztatach tanecznych, które poprowadzą Kasia Cichopek i Marcin Mroczek. Aktorzy przećwiczą z fanami krótki układ choreograficzny - do muzyki, którą na co dzień można usłyszeć w serialowej Oazie. A w finale cała grupa - wspólnie z aktorami - zatańczy na scenie głównej! Rejestracja w godz. 12.00-13.00. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dziewczyny – brońcie się się!

Od godz. 13.45 Robert Moskwa poprowadzi warsztaty samoobrony dla 20 kobiet. Chętne panie i dziewczyny mogą wpisać się na listę w namiocie rejestracji w godz. 12.00-13.00. Decyduje kolejność zgłoszenia.

Nakręć IV zlot fanów i wygraj

IV Zlot Fanów warto dobrze obfotografować, a najlepiej – sfilmować. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy mieć aparat komórkowy lub aparat cyfrowy z możliwością nagrywania wideo i w ten sposób stworzyć wyjątkowy, pamiątkowy film z najważniejszego wydarzenia tego lata! W domu, z wybranych fragmentów zarejestrowanego przez zlotu, należy zmontować wideo i przesłać go do organizatorów na maila. A do wygrania: wyjątkowy dzień na planie filmowym serialu oraz możliwość wystąpienia w roli statysty. Warto wiedzieć, że: czas trwania zmontowanego wideo nie może przekraczać 2 minut; każda formuła filmiku jest dozwolona – zwiastun, teledysk, reportaż...; można wmontować zdjęcia ze zlotu oraz napisy; jako podkład muzyczny może służyć  jedynie muzyka ze strony „M jak Miłość”. „Pozlotowe” filmiki oceniać będzie redakcyjne jury. Najlepsze wideo będą prezentowane na stronie w specjalnej pozlotowej galerii.





REKLAMA




×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.