PARTNER PORTALU
  • BGK

Madonna blokuje ruch uliczny

  • PAP    1 sierpnia 2012 - 07:16
Madonna blokuje ruch uliczny

Ruch samochodów na Saskiej Kępie od godz. 16 w środę będzie utrudniony w związku z koncertem Madonny na Stadionie Narodowym.
Jeśli znaczna część publiczności będzie wracać z koncertu piechotą, przejazd przez most Poniatowskiego może być niemożliwy od ok. godz. 23. Od godz. 16 wyłączony z ruchu indywidualnego będzie obszar Saskiej Kępy w rejonie ulic: al. Księcia Józefa Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowej, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wału Miedzeszyńskiego.

Zakaz nie dotyczy pojazdów osób posiadających identyfikatory uprawniające do wjazdu, samochodów ZTM, taksówek i jednośladów. Wjazd dla tych aut będzie możliwy od strony al. Stanów Zjednoczonych i ul. Wał Miedzeszyński – poinformowało w komunikacie biuro prasowe stołecznego ratusza.

Dojazd do Szpitala Dziecięcego przy ul. Niekłańskiej 4/24 od strony al. Stanów Zjednoczonych zalecany jest ulicami: Międzynarodową, Zwycięzców i Niekłańską lub ul. Saską (od strony południowej) do ul. Zwycięzców i dalej ul. Niekłańską.

Przez al. Poniatowskiego, przed rondem Waszyngtona, zostanie wyznaczone tymczasowe przejście dla pieszych. Ok. godz. 23 ruch na moście Poniatowskiego (odcinek: rondo Waszyngtona – rondo de Gaulle’a) może zostać wyłączony; stanie się tak, gdy znaczna część publiczności będzie pieszo wracać do centrum miasta.

Stała organizacja ruchu powinna wrócić ok. godz. 1 w nocy. Samochody będzie można zostawić na parkingach Park&Ride (lista na stronie www.ztm.waw.pl) oraz na parkingu przy Stadionie Narodowym.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.