PARTNER PORTALU
  • BGK

Małopolska. Biuro podróży upadło, poszkodowani w końcu dostaną rekompensaty

  • KDS    2 lutego 2018 - 10:03
Małopolska. Biuro podróży upadło, poszkodowani w końcu dostaną rekompensaty
Pieniądze mają zostać wypłacone poszkodowanym maksymalnie do 30 dni (fot. Pixabay.com)

Urząd marszałkowski województwa małopolskiego podał najnowsze informacje na temat upadłości firmy Nautica Incentive. Osoby poszkodowane, które z tego powodu nie wyjechały na wakacje lub musiałby przerwać wyjazd, dostaną rekompensaty.
Krakowskie biuro podróży ogłosiło upadłość w połowie lipca 2016 r. Jego klienci do 11 grudnia 2017 r. za pośrednictwem urzędu marszałkowskiego mieli czas na składanie wniosków o odszkodowanie. 

Teraz rozpoczął się kolejny etap prac - wypłata zadośćuczynień przyznawanych z ubezpieczenia upadłej firmy, które w sumie wyniosło 212 tys. euro. Pieniądze mają zostać wypłacone poszkodowanym maksymalnie do 30 dni. 

Czytaj więcej: Noc Kultury, Jarmark Jagielloński. Lublin zarabia na festiwalach

Osoby chcące uzyskać więcej informacji na temat przyznanych odszkodowań powinny kontaktowa się z firmą AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. (ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa, tel. 22/555-00-00, e-mail: info.turystyka@axa-polska.pl).

Urząd marszałkowski przypomina, że przygotował specjalny poradnik dla osób planujących wyjazd na ferie czy wakacje. Znajdziemy tam najważniejsze informacje o tym, gdzie sprawdzać firmę, z którą chcemy jechać na wakacje czy o czym nie należy zapomnieć przed wyjazdem. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.