PARTNER PORTALU
  • BGK

Marszałek docenia przedsiębiorczość

  • KB    17 marca 2010 - 13:22

Po raz kolejny w regionie zachodniopomorskim organizowany jest Konkurs Gospodarczy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego 2010 oraz Konkurs Animatora Regionalnej Przedsiębiorczości 2010.
Oba przedsięwzięcia skierowane są do firm województwa zachodniopomorskiego a ich celem jest promocja działalności, wzrost konkurencyjności województwa, wspieranie rozwoju oraz promocja firm działających w zgodzie z prawem i etyką.

Konkurs Gospodarczy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego 2010 to jeden z najstarszych, nieprzerwanie trwających konkursów regionu. Poprzez organizację przedsięwzięcia promowana i wspierana jest działalność gospodarcza, innowacyjność, transfer technologii a także najprężniej rozwijające się firmy, instytucje oraz osoby, które szczególnie przysłużyły się rozwojowi gospodarki regionu - informuje urząd marszałkowski.

Celem Konkursu Animator Regionalnej Przedsiębiorczości 2010 jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości na terenie województwa zachodniopomorskiego, poprzez promocję osób i instytucji szczególnie przyczyniających się do rozwoju przedsiębiorczości; popularyzację szczególnych metod i form sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości; wspieranie regionalnych (lokalnych) inicjatyw wzmacniających proces integracji środowisk przedsiębiorców.

Corocznie w konkursach startuje kilkadziesiąt firm, organizacji, podmiotów i  przedsięwzięć.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.