PARTNER PORTALU
  • BGK

Marszałek kontaktuje przedsiębiorców

  • BEZ    7 września 2010 - 20:58

Marszałek Województwa Podkarpackiego Zygmunt Cholewiński zaprasza przedsiębiorców z Województwa Podkarpackiego na rozmowy z przedstawicielami firm niemieckich.
Marszałek Województwa Podkarpackiego Zygmunt Cholewiński zaprasza przedsiębiorców z Województwa Podkarpackiego do udziału w bilateralnych rozmowach handlowych z przedstawicielami firm z terenu południowych i południowo – zachodnich Niemiec. Rozmowy odbędą się 5 października 2010 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, przy okazji wizyty delegacji Rządu Krajowego Kraju Saary w Województwie Podkarpackim.

Wizyta delegacji Rządu Krajowego Kraju Saary w Województwie Podkarpackim odbędzie się w dniach od 4 – 6 października 2010 roku i będzie połączona z misją gospodarczą niemieckich firm z branż: budowlanej, informatycznej, instalacji solarnych, techniki sieciowej, budowy maszyn, systemów hydrauliki, produkcji drzewnej, produkcji przekładni taśmowych i transportowych, doradczo – szkoleniowej a także prawniczej.

Podmioty gospodarcze zainteresowane nawiązaniem współpracy, wpisujące się w profil działalności zaproponowany przez uczestniczące w spotkaniu niemieckie firmy, mogą się kontaktować telefonicznie lub mailowo z Departamentem Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w terminie do dnia: 10 września 2010 roku. Dzięki temu będzie możliwość omówienia szczegółów związanych z organizacją spotkania oraz zakresem tematycznym przygotowywanych rozmów biznesowych.

Informacje dotyczące charakterystyki niemieckich przedsiębiorstw oraz ich oczekiwań wobec polskich partnerów handlowych dostępne są na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego: www.si.podkarpackie.pl oraz www.wrota.podkarpackie.pl. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.