PARTNER PORTALU
  • BGK

Marszałek promotorem

  • JL    21 września 2010 - 11:16
Marszałek promotorem

Polski Klub Infrastruktury Sportowej przyznał marszałkowi Piotrowi Całbeckiemu i wyróżnienie specjalne i tytuł „Promotora infrastruktury sportowej” w konkursie „Budowniczy Polskiego Sportu”.
Polski Klub Infrastruktury Sportowej zrzesza firmy i inwestorów działających na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej. Konkurs „Budowniczy Polskiego Sportu” to organizowane od 1999 r. jedyne takie przedsięwzięcie w Polsce, w ramach którego wyróżniane są osoby, firmy, instytucje i samorządy zaangażowane w realizację sportowych inwestycji. W ramach konkursu przyznawane są wyróżnienia „Inwestor na medal”, „Firma na medal” oraz statuetki „Budowniczy polskiego sportu”.

W tegorocznej edycji komisja konkursowa przyznała marszałkowi Piotrowi Całbeckiemu oraz urzędowi marszałkowskiemu wyróżnienie specjalne „Promotor infrastruktury sportowej” za wyjątkowe w skali kraju zaangażowanie w rozwój infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w regionie.

– Cieszę się, że nasze zaangażowanie w rozbudowę bazy sportowej w regionie zostało docenione – mówił marszałek Piotr Całbecki – W Kujawsko-Pomorskiem trwa prawdziwa sportowa rewolucja. Trzy i pół roku temu rozpoczynaliśmy od 12 mln zł przeznaczanych na rozwój infrastruktury sportowej. W tej chwili dysponujemy budżetem około 70 mln zł na ten cel.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: