PARTNER PORTALU
  • BGK

Mazury - Cud Natury i snowboard

  • BEZ    22 stycznia 2010 - 15:24

23 stycznia 2010 roku, podczas Otwartych Mistrzostw Dziennikarzy w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie w Mrągowie, wszyscy chętni będą mogli zagłosować na Mazurskie Jeziora – finalistę światowego konkursu na Nowe 7 Cudów Natury.
Specjalnie przygotowany e-bus zostanie zaparkowany w pobliżu stoku narciarskiego na Krzyżowej Górze w Mrągowie. Głosowanie potrwa od godz. 10.00 do 14.00.

Rywalizacja na Otwartych Mistrzostwach Dziennikarzy w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie zaplanowana jest na 22 i 23 stycznia 2010 roku. Pierwszego dnia zawodnicy szusują na stokach Pięknej Góry w Gołdapi, w sobotę przeniosą się Mrągowa (relacje w TVP Info).

W zawodach biorą udział dziennikarze prasy, radia i telewizji z całej Polski oraz pracownicy techniczni i związani z realizacją. Wśród zaproszonych na zawody gości znaleźli się m.in. Marszałek Jacek Protas, który objął patronat nad imprezą, oraz Jarosław Słoma – Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.