PARTNER PORTALU
  • BGK

Miasto doradza jak sfinansować biznes

  • KB    1 marca 2010 - 11:06

Warszawa zaprasza na bezpłatne konsultacje z doradcą biznesowym.
Z powodu trudności związanych z założeniem i prowadzeniem własnej działalnosci, na jakie napotykają Warszawiacy na terenie urzędów dzielnic Śródmieście i Ursynów uruchomiono punkty informacyjne, w których można się dowiedzieć wszystkiego na temat działalności gospodarczej.

Punkty informacyjne już od kilku miesięcy działają w urzędach dzielnic Ursynów i Śródmieście. Z tej usługi może skorzystać każdy mieszkaniec Warszawy, który ukończył 18 rok życia. W każdym z punktów można się dowiedzieć jakie formalności należy wypełnić przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz w trakcie jej funkcjonowania, jakie i kiedy należy płacić podatki, z jakimi obowiązkami wiąże się zatrudnianie pracowników oraz o możliwościach dofinansowania swojej działalności ze środków UE.

Udzielane informacje dotyczą też zagadnień związanych z podejmowaniem i wykonywaniem działalności gospodarczej w aspekcie czynności formalno-prawnych, zakresu kontroli przedsiębiorstw, zawieszania i zamykania działalności oraz udostępniania danych teleadresowych. Ponadto, każdy z warszawiaków może bezpłatnie skonsultować się z doradcą biznesowym, po umówieniu terminu spotkania w jednym z punktów informacyjnych, działających w Urzędach Dzielnicy Ursynów i Śródmieście.

Punkty informacyjne mają duże znaczenie, szczególne w obecnej sytuacji gospodarczej. Taka forma bezpośredniej rozmowy to sposób na precyzyjne przekazanie informacji jak rozpocząć własny biznes. Daje też możliwość wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.