PARTNER PORTALU
  • BGK

Miasto doradza jak sfinansować biznes

  • KB    1 marca 2010 - 11:06

Warszawa zaprasza na bezpłatne konsultacje z doradcą biznesowym.
Z powodu trudności związanych z założeniem i prowadzeniem własnej działalnosci, na jakie napotykają Warszawiacy na terenie urzędów dzielnic Śródmieście i Ursynów uruchomiono punkty informacyjne, w których można się dowiedzieć wszystkiego na temat działalności gospodarczej.

Punkty informacyjne już od kilku miesięcy działają w urzędach dzielnic Ursynów i Śródmieście. Z tej usługi może skorzystać każdy mieszkaniec Warszawy, który ukończył 18 rok życia. W każdym z punktów można się dowiedzieć jakie formalności należy wypełnić przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz w trakcie jej funkcjonowania, jakie i kiedy należy płacić podatki, z jakimi obowiązkami wiąże się zatrudnianie pracowników oraz o możliwościach dofinansowania swojej działalności ze środków UE.

Udzielane informacje dotyczą też zagadnień związanych z podejmowaniem i wykonywaniem działalności gospodarczej w aspekcie czynności formalno-prawnych, zakresu kontroli przedsiębiorstw, zawieszania i zamykania działalności oraz udostępniania danych teleadresowych. Ponadto, każdy z warszawiaków może bezpłatnie skonsultować się z doradcą biznesowym, po umówieniu terminu spotkania w jednym z punktów informacyjnych, działających w Urzędach Dzielnicy Ursynów i Śródmieście.

Punkty informacyjne mają duże znaczenie, szczególne w obecnej sytuacji gospodarczej. Taka forma bezpośredniej rozmowy to sposób na precyzyjne przekazanie informacji jak rozpocząć własny biznes. Daje też możliwość wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.