PARTNER PORTALU
  • BGK

Modliszewice: Wybuch gazu w domu jednorodzinnym. Są poszkodowani

  • PAP/AT    19 grudnia 2017 - 08:17
Modliszewice: Wybuch gazu w domu jednorodzinnym. Są poszkodowani
Wg strażaków gaz ulatniał się z butli używanej w kuchni i gromadził się w pomieszczeniu(fot.pixabay.com)

W poniedziałek (18 grudnia) wieczorem w jednym z domów w Modliszewicach (Świętokrzyskie) doszło do wybuchu gazu. Wg strażaków gaz ulatniał się z butli używanej w kuchni i gromadził się w pomieszczeniu.
Cztery osoby, w tym troje dzieci, trafiło w poniedziałek wieczorem do szpitala, po wybuchu gazu w ich domu w Modliszewicach (Świętokrzyskie) – poinformowali strażacy. Wybuch spowodował częściowy pożar budynku.

Do wypadku doszło w domu jednorodzinnym. Wg strażaków gaz ulatniał się z butli używanej w kuchni i gromadził się w pomieszczeniu. "Butla była dzisiaj wymieniana i po wybuchu gazu nie uległa zniszczeniu" - opisywał dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach.

Wybuch spowodował pożar w części budynku, który gasiło sześć zastępów strażaków - z PSP oraz OSP. W wypadku poszkodowane zostały cztery osoby, w tym troje dzieci - przewieziono je do szpitala.

Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia - oczekują na przyjazd przedstawicieli nadzoru budowlanego którzy ocenią, czy dom nadaje się do dalszego użytkowania.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.