PARTNER PORTALU
  • BGK

Na jednej z nieoświetlonych mysłowickich ulic zginął człowiek

  • KB    25 marca 2010 - 20:04
Na jednej z nieoświetlonych mysłowickich ulic zginął człowiek

Jak donosi Komenda Miejska Policji w Mysłowicach, 24 marca o godzinie 21.30 na ul. Mikołowskich, jednej z "ukaranych" przez prezydenta Osyrę ulic, został potrącony 56-letni mężczyzna. Mężczyzna na skutek poniesionych obrażeń zmarł.
Dziś (25. marca) przypomnieliśmy o decyzji prezydenta Mysłowic Grzegorza Osyry, dotyczącej wyłączenia latarni miejskich przy ulicach, zamieszkanych przez opozycyjnych wobec niego radnych.
 
Jak donosi Komenda Miejska Policji w Mysłowicach, wczoraj (24. marca) o godzinie 21.30 na ul. Mikołowskich, jednej z 'ukaranych' przez prezydenta ulic, został potrącony 56-letni mężczyzna. Mężczyzna na skutek poniesionych obrażeń zmarł. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku. 
Ulica Mikołowska jest jedną z głównych ulic Mysłowic. Droga od początku marca pozbawiona jest oświetlenia ze względu na fakt, że mieszka na niej jeden z radnych, który głosował za oszczędnościami w budżecie.
 
Jak poinformował oficer prasowy mysłowickiej jednostki, asp. szt. Ryszard Padewski prokuratura wyjaśnia przyczyny wypadku - będą one znane za kilka tygodni. Wtedy też będzie można stwierdzić, czy jedną z nich było nieoświetlenie drogi.
 
Na temat decyzji prezydenta Osyry czytaj więcej: W Mysłowicach nadal rządzi ciemność
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.