PARTNER PORTALU
  • BGK

Najlepsza tenisistka świata przyjęła zaproszenie marszałka

  • wer/mat. pras.    6 września 2011 - 12:32
Najlepsza tenisistka świata przyjęła zaproszenie marszałka

Specjalnie na zaproszenie marszałka Piotra Całbeckiego 18 września do kujawsko - pomorskiego zawita najlepsza tenisistka świata Karolina Woźniacka.
W Toruniu podpisany zostanie list intencyjny o utworzeniu w województwie Akademii Tenisowej Karoliny Woźniackiej, której celem będzie szkolenie tenisowe dzieci oraz popularyzacja tej dyscypliny wśród najmłodszych.

Polski Komitet Paraolimpijski oraz Polski Związek Tenisa na Wózkach planują zbudowanie w województwie kujawsko-pomorskim Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich w Tenisie na Wózkach, we współpracy z samorządem województwa i pod honorowym patronatem Karoliny Woźniackiej, która jest ambasadorką PKPAR. Pobyt tenisistki w Toruniu zakończy spotkanie otwarte z miłośnikami tenisa.

W drugiej części dnia Karolina Woźniacka odwiedzi Bydgoszcz, aby wziąć udział we wręczeniu nagród w turnieju tenisowym o puchar marszałka województwa kujawsko-pomorksiego dla dziewcząt i chłopców w kategoriach wiekowych do lat dziesięciu i dwunastu. Zwycięzcy turnieju będą mieli okazję spotkania się ze znakomitą tenisistką na korcie. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.