PARTNER PORTALU
  • BGK

Nowy ratusz na stadionie Wisły

  • Przegląd prasy/Dziennik Polski    1 kwietnia 2010 - 08:06

Krakowscy radni zdecydowali o tym, aby przekazać brakujące pieniądze na budowę stadionu Wisły.
Dzięki temu inwestycja za ok. 500 mln zł będzie mogła zostać zakończona jesienią, a od lipca na obiekcie będzie można rozgrywać mecze piłkarskie – informuje „Dziennik Polski”.

Nie wiadomo jeszcze, jak zostaną zagospodarowane powierzchnie pod trybunami. Miasto szuka operatora, który się tym zajmie. Są pomysły, aby pod trybuną wschodnią urządzić nowy ratusz.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (1)

  • Olo, 2010-04-01 15:03:08

    Krakowscy rajcowie tylko dlatego wczoraj dołoży z miejskiej kasy pieniądze dla Stadionu Wisły ponieważ są zawziętymi galicyjskimi mendami. Tak jak było napisane we wczorajszym artykule coraz częściej dochodzą do Polski niepokojące głosy zza naszej wschodniej granicy o tym, że Platini i UEFA chce z...abrać Ukrainie organizację Euro 2012 ze względu na opóźnienia w budowie stadionów i infrastruktury. A Krakówek jak wiadomo wszem i wobec zawsze myśli, że wszystko mu się należy z racji tego, że jest tylko i wyłącznie Krakowem i nigdy nie dopuszczał do siebie myśli, że cokolwiek mógłby stracić i nie organizować - no jak to? wszak to ,,stołeczne królewskie miasto Kraków?". Żadne stołeczne! Takie samo jak inne i tak samo musi się starać o organizację innych imprez. A w maju ubiegłego roku dostało kosza bo okazało się, że inni są zdecydowanie lepiej przygotowani i przekonywujący a Europę Zachodnią widocznie guzik interesuje krakowska gadanina o wyjątkowości. Taka jest moi drodzy gorzka prawda, która krakusów boli. A teraz Kraków liczy, że komuś podwinie się noga i zyskają na tym. Mam nadzieję, że Ukraina jednak Euro 2012 nie straci i Krakówek znów dostanie ostro po tyłeczku. Pryśnie sen o szpadzie!  rozwiń