PARTNER PORTALU
 • BGK

Nowy Targ: Plemniki w basenie miejskim? Radna zbulwersowana, obwinia burmistrza

 • jm    5 lipca 2016 - 19:20
Nowy Targ: Plemniki w basenie miejskim? Radna zbulwersowana, obwinia burmistrza
Seksafera na miejskim basenie w Nowym Targu? (fot. pixabay)

• Mieszkańcy Nowego Targu donieśli radnej miasta - Bogusławie Korwin - iż widzieli w miejskiej pływalni parę, która uprawiała seks.
• Choć sanepid na to dowodów nie znalazł, ich zdaniem w basenie pływały plemniki.
• Tematem zajęła się rada miasta. - Na basenie mamy problem z seksaferą - powiedziała Bogusława Korwin.
Jak informuje "Gazeta Wyborcza", żelaznych dowodów na plemniki pływające w basenie nie ma - sanepid przeprowadził badania, ale te nic nie wykazały.

Według relacji mieszkańców, do zbliżenia w basenie doszło między dwoma pracownikami pływalni - z czego kobieta była już po godzinach pracy i nie powinna przebywać w obiekcie.

Według Bogusławy Korwin, radnej Nowego Targu, na basenie dzieje się źle i jest to wina dyrektora Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz burmistrza, który jest jego pracodawcą.

Tymczasem jeden z pracowników zdarzenia został już dyscyplinarnie zwolniony. Jak jednak tłumaczy Grzegorz Watycha, burmistrz Nowego Targu, nie przez fakt uprawiania seksu w basenie, lecz przez to, że wpuścił na jego teren nieuprawnioną osobę już po godzinach pracy - podaje "GW".

W wydanym oświadczeniu burmistrz uprzedza także, że podejmie w stosunku do radnej odpowiednie kroki prawne.

"Publiczne zarzucanie mi, iż niewłaściwie zarządzam zasobami ludzkimi, a także obarczanie mnie bez jakiegokolwiek uzasadnienia, w tym bez przedstawienia dowodów, odpowiedzialnością za rzekomą seksaferę jest wysoce niewłaściwe i krzywdzące dla mnie oraz dla wizerunku Miejskiego Centrum" - wyjaśnia.

 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (5)

 • dobrej zmiany kwitnie, 2016-07-06 20:30:54

  Do fred: idąc tym tokiem rozumowania - przed wyjściem do domu kolejarz powinien ubogacić jaką kolejarkę a lekarz na przykład pielęgniarkę...
 • kaczkawbasenie, 2016-07-06 13:49:24

  PO przegranych wyborach, POkrętaczom w głowach, wróble świergolą. A co na to Pani Ewa Kopacz - były minister zdrowia ???
 • fred, 2016-07-06 10:47:42

  czyli po pracy już nie mogła iść na basen... Idąc tym tokiem rozumowania kolejarzowi po pracy nie wolno jechać pociągiem a lekarzowi iść do szpitala... (...) dobrej zmiany kwitnie