PARTNER PORTALU
 • BGK

O mało nie oberwał za filmowanie... fotoradaru

 • AW    8 maja 2013 - 14:14
O mało nie oberwał za filmowanie... fotoradaru

Wulgarne i obelżywe słowa, groźby ze strony pracownika nadleśnictwa oraz zastraszanie słowne a nawet użycia środka przymusu bezpośredniego przez strażnika miejskiego - to stało się udziałem dziennikarza, który ośmielił się robić materiał o… fotoradarze.
Dziennikarzu, fotoradarami się nie interesuj - taki wniosek można wysnuć z materiału dziennikarskiego nagranego w miejscowości Szklarki w gminie Przemków.

Zainteresowanie dziennikarza ustawionym tam fotoradarem rozwścieczyło pracownika nadleśnictwa oraz strażnika miejskiego. Musiała interweniować policja. Zobaczcie sami.

Po publikacji materiału w internecie Lasy Państwowe przeprosiły za zachowanie swojego pracownika .

- Serdecznie przepraszamy wszystkich, którzy poczuli się urażeni użytym językiem oraz sposobem zachowania pracownika Nadleśnictwa Przemków. Było to odosobnione, incydentalne zachowanie jednej osoby. Taki sposób postępowania jest absolutnie niedopuszczalny i nigdy nie był i nie będzie tolerowany w naszych jednostkach - czytamy w oświadczeniu RDLP we Wrocławiu.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (3)

 • obserwator, 2013-05-09 13:07:30

  1. Super praca za społeczne pieniądze - siedzieć sobie wygodnie w kupionym autku za społeczne pieniądze. w ubranku kupionym za społeczne pieniądze i pilnowanie fotoradaru. Jeżeli to ważne miejsce to powinien być tam zamotowany na stałe fotoradar (też za społeczne pieniądze) a nie dodatkowo utzrymywa...nie darmozjadów ważniaków. 2. Ciekawe czy ten drugi pan dalej wykorzystuje bezczelnie państwowe mienie do prywatnych celów? Po tej reakcji można się spodziewać, że wozi do swojego domu nie tylko kiełbasę.  rozwiń
 • Kierowca (900 tys. km), 2013-05-09 09:51:09

  A ja jestem za ograniczeniem prędkości i ustawieniem fotoradaru w tym miejscu. Tam jest przejście dla pieszych, bo nawet do JEDNEJ chałupy trzeba się dostać, a samochody prują 100 km/godz. POWINIEN TAM BYĆ, A ZMOTORYZOWANI POTENCJALNI MORDERCY POWINNI PŁACIĆ MANDATY.
 • Piotr, 2013-05-09 09:10:22

  Najlepsze jest to że ustawili się w miejscu gdzie jest z 5 chałup na krzyż:)) Teren zabudowany jak w filmach Barei ha ha ha. To się nazywa wykrywanie piractwa drogowego i w sumi zorganizowanej przestępczości.