PARTNER PORTALU
  • BGK

Ogólnopolski Dzień Tańca

  • BEZ    5 maja 2010 - 12:06
Ogólnopolski Dzień Tańca

W Białymstoku w ramach Międzynarodowego Dnia Rodziny odbędzie się Ogólnopolski Dzień Tańca.
Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów  KLANZA zaprasza wszystkich do udziału w Ogólnopolskim Dniu tańca z Klanzą zorganizowanym w ramach Międzynarodowego Dnia Rodziny – obchodzonego 15 maja.

Organizatorzy ze względu na rodzinny charakter tego dnia  szczególnie serdecznie zapraszają rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami, ciocie, wujków, bratanków i siostrzenice oraz wszystkich członków rodzin wszelakich. Uczestnicy podadzą sobie ręce i stworzą duże koło a muzyka i animatorzy KLANZY poprowadzą taneczny krąg.

- Poprzez taniec integracyjny chcemy zwrócić uwagę na często nieuświadomioną potrzebę bycia razem  w ciekawym miejscu, w odświętny sposób - mówią organizatorzy.

Spotkanie 15 maja o godz. 17.00 przy fontannie w Parku Planty w Białymstoku.

KLANZA jest znaną w Polsce organizacją społeczną, która propaguje aktywne formy edukacji i spędzania czasu wolnego. Istotą jej działań jest rozwijanie potencjału twórczego uczestników poprzez wyzwalanie aktywności w atmosferze akceptacji i zrozumienia.

W swych działaniach KLANZA odwołuje się do pedagogiki zabawy, będącej symboliczną nazwą poszukiwań metodycznych, ułatwiających proces nauczania - uczenia się. Szczególnie wspiera ten proces taniec w formie integracyjnej, który nie stresuje, nie wzbudza niepokoju, a daje odprężenie, relaks i poczucie wspólnoty. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.