Ojciec John Baptist Bashobora w Warszawie

Legendarny ksiądz z Ugandy odwiedzi w lato polskie miasta. Szacuje się, że w spotkaniach z nim będzie uczestniczyło nawet 100 tys. osób.
Ojciec John Baptist Bashobora w Warszawie
Księdza z Ugandy od lat otacza sława uzdrowiciela i cudotwórcy (fot. jezusnastadionie.pl)

Ojciec John Baptist Bashobora przyjeżdża do Polski od 2007 r. W tym roku odwiedził nas już trzy razy. Kolejny pobyt rozpoczął w lipcu od Zamościa, był też w Licheniu, gdzie zgromadził 4 tys. osób - podaje "Rzeczpospolita".

Ale największe rekolekcje poprowadzi w sobotę (18 lipca) na Stadionie Narodowym w stolicy. Uczestników ma być ponad 40 tys.

Z kolei w sierpniu o. John odwiedzi m.in. Łomżę i Zambrów. Więc według ostrożnych szacunków tylko w wakacje przyciągnie nawet 100 tys. osób - wylicza "Rz".

Skąd ten fenomen? Księdza z Ugandy od lat otacza sława uzdrowiciela i cudotwórcy - wskazuje dziennik.

 


KOMENTARZE (4)ZOBACZ WSZYSTKIE

Do jacdabr: Zdrzył się już cud - jeden z młodych postkomunistów oburzonych na religijność Kaczyńskiego i Andrzeja Dudy poprosił o modlitwę za duszę jego dziewięcioletniego synka...

..., 2015-07-20 14:10:58 odpowiedz

Głupich i naiwnych napędzanych przez kościół u nas nie brakuje. Jancio Wodnik leczył zakopanych w ziemi dla ucieczki pioruna, który " w samo ucho jebnął". Nie trza było sprowadzać "uzdrawiaczy"z Afryki. Czy NFZ podpisał już kontrakt z Bashoborą?

jacdabr, 2015-07-20 12:38:19 odpowiedz

Jezus zawsze zwycięża!

an, 2015-07-17 20:29:47 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE