PARTNER PORTALU
  • BGK

Oto nowy rozpoznawalny punkt na mapie Lublina

  • HouseMarket.pl    19 września 2016 - 11:23
Oto nowy rozpoznawalny punkt na mapie Lublina
Projekt Active Residence pochodzi z pracowni architektonicznej „herman and partners”. (Fot. Active Residence Responsible Building)

Active Residence to prestiżowy projekt mieszkaniowy, położony w centrum, Lublina, w miejscu, które oferuje przyszłym mieszkańcom spokój, komfort oraz sąsiedztwo odnowionego Ogrodu Saskiego.
Budynek obejmuje siedem kondygnacji nadziemnych, z których pierwsza – parter – będzie miała funkcję usługowo-handlową. Zawiera również dwie kondygnacje podziemne, na których znajdują się miejsca postojowe, boksy garażowe i komórki lokatorskie.

W apartamentowcu znajdą się penthouse’y i apartamenty  o zróżnicowanej powierzchni począwszy od 30 do 138 mkw. Ambicją dewelopera jest, aby Active Residence stał się wyjątkowym, rozpoznawalnym punktem na mapie Lublina.

Projekt apartamentowca pochodzi z pracowni architektonicznej „herman and partners”. Architekci zadbali, by obiekt zawierał możliwie dużo szlachetnych materiałów. Inwestycja zakłada także przebudowę skrzyżowania i przyległego parkingu miejskiego, zagospodarowanie dziedzińca oraz terenu wokół budynku poprzez między innymi granitowe pasaże przylegające do lokali usługowych, specjalnie zaprojektowane ławki i oświetlenie oraz zielone dywany z roślin okrywowych z drzewami chroniącymi przed nadmiernym słońcem.

Więcej czytaj tutaj.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.