PARTNER PORTALU
  • BGK

Otwarcie sezonu na przystani w Swarzędzu

  • 24swarzedz.pl    29 kwietnia 2013 - 10:52
Otwarcie sezonu na przystani w Swarzędzu

W ostatni weekend kwietnia rozpocznie się sezon na przystani nad Jeziorem Swarzędzkim. Oprócz otwarcia wypożyczalni sprzętu wodnego rusza także sezon rowerowy i nordic walking.
W sobotę zaplanowano dwa rajdy. Będzie można wygrać rower młodzieżowy.

W sobotę 27 kwietnia, o godzinie 11:00 rozpoczną się dwa rajdy: rowerowy i nordic walking. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy bez wcześniejszych zapisów.

Każdy kto stawi się na starcie przy przystani wodnej nad Jeziorem Swarzędzkim, będzie mógł wziąć udział w rajdzie oraz losowaniu nagród ufundowanych przez Bank BGŻ oraz firmę Brodex ze Swarzędza, która ufundowała nagrodę w postaci roweru młodzieżowego. Gorąco polecamy!

Również w sobotę o godz. 11:00 nastąpi otwarcie przystani nad Jeziorem Swarzędzkim oraz wypożyczalni sprzętu wodnego. Przez cały weekend oraz od 1 do 5 maja przystań będzie czynna od godz. 11:00 do 19:00. Kajaki będzie można wypożyczyć w cenie 10 zł/1 godz., rowery wodne 15 zł/1 godz., łodzie wiosłowe 20 zł/1 godz., a rowery w cenie 6 zł/1 godz. W imieniu Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji słonecznie zapraszamy wszystkich amatorów sportów wodnych i rowerowych.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.