PARTNER PORTALU
  • BGK

Parkowanie w Katowicach podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego

  • AK    11 maja 2018 - 22:47
Parkowanie w Katowicach podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego
Widok na MCK w Katowicach.

W dniach 13-16 maja br., w związku z prognozowaną skalą zbliżającego się 10. Europejskiego Kongresu Gospodarczego (ponad 10 tys. uczestników), parkingi w Strefie Kultury, przy NOSPR, wzdłuż ulicy Olimpijskiej i przy ulicy Góreckiego będą dostępne do wyłącznej dyspozycji gości kongresowych.
- Zbliżający się jubileuszowy Europejski Kongres Gospodarczy będzie rekordowo duży. Spodziewamy się ponad 10 tysięcy gości z Polski i z zagranicy, dla których zarezerwowane zostaną parkingi w Strefie Kultury. Za wszelkie niedogodności z tym związane przepraszamy mieszkańców Katowic, ufając, że ta wyjątkowa sytuacja spotka się z ich zrozumieniem - mówi Wojciech Kuśpik, inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego, prezes Grupy PTWP.

Dla gości kongresowych korzystających z własnego samochodu, na wyłączność w dniach 13-16 maja br. wynajęte zostały parkingi przy NOSPR oraz wzdłuż ulic Olimpijskiej i Góreckiego w Katowicach. Wygradzanie parkingu rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę (12-13 maja br.). W niedzielę miejsca będą udostępniane gościom NOSPR za okazaniem biletu na wybrany koncert.

Dowiedz się więcej o Europejskim Kongresie Gospodarczym

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.