PARTNER PORTALU
  • BGK

Perkusista Myslovitz twarzą akcji „Mierz Wysoko”

  • AT    15 stycznia 2012 - 10:50
Perkusista Myslovitz twarzą akcji „Mierz Wysoko”

Perkusista zespołu Myslovitz – Wojtek Kuderski został twarzą muzycznej odsłony, drugiej edycji akcji Disney XD „Mierz Wysoko” - informuje Kamila Szal, rzeczniczka Urzędu Miasta w Mysłowicach.
Jak donosi magistrat celem tej inicjatywy jest zainspirowanie dzieci do aktywnego działania, podejmowania nowych wyzwań i samodoskonalenia. Młody zwycięzca otrzyma niepowtarzalną szansę spotkania się z jednym z najlepszych polskich perkusistów ostatnich lat oraz gwiazdą zespołu Myslovitz, Wojtkiem Kuderskim.

Urodzonemu w Mysłowicach (zabierz głos/oceń prezydenta) Wojtkowi Kuderskiemu, sławę przyniosła współpraca z grupą Myslovitz, jednym z najbardziej znanych polskich zespołów łączących elementy rocka i Britpopu. Prawie dziesięcioletnia historia zespołu na polskim rynku muzycznym, zaowocowała dziewięcioma albumami. Ostatni pt. „Nieważne jak wysoko jesteśmy…” trafił na rynek 31 maja 2011 r.   

W tegorocznej, muzycznej odsłonie akcji Disney XD „Mierz Wysoko” młodzi, utalentowani perkusiści zawalczą o możliwość spędzenia niezapomnianego dnia z Wojtkiem. Mistrz podzieli się nie tylko swoim kunsztem, podpowie jak rozwijać swój talent, ale zaprosi zwycięzcę za kulisy podczas jednego z koncertów tegorocznej trasy Myslovitz. Spotkanie zostanie zarejestrowane i wyemitowane w Disney XD, na stronie internetowej Disneya oraz oficjalnym kanale Disneya w serwisie YouTube - informuje magistrat.

- Udział w akcji „Mierz Wysoko” Disney XD to dla mnie wyjątkowe wyróżnienie. Perkusja to świetny instrument, który rozwija wrażliwość i daje niezliczone możliwości ekspresji. To niezwykła frajda móc podzielić się z młodymi utalentowanymi ludźmi swoją pasją i umiejętnościami – mówi Wojtek.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy odwiedzić stronę Disney XD „Mierz Wysoko” - podaje magistrat - i do 27 stycznia, odpowiedzieć na zadane pytanie i napisać dlaczego to właśnie ja powinienem dostać tę wyjątkową okazję spotkania z Wojtkiem.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: