PARTNER PORTALU
  • BGK

PiS przygotowuje się do wyborów samorządowych: 400 osób na spotkaniu z Kaczyńskim

  • PAP/JS    14 stycznia 2017 - 19:35
PiS przygotowuje się do wyborów samorządowych: 400 osób na spotkaniu z Kaczyńskim
W spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wzięło udział ok. 400 osób z całego regionu. (fot. PiS/twitter)

• Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński spotkał się w Poznaniu z wielkopolskimi działaczami partii.
• W trakcie spotkania mówił m.in. o przygotowaniach do wyborów samorządowych; wydarzenie było zamknięte dla mediów.
Szef poznańskich struktur partii, poseł Tadeusz Dziuba powiedział, że w spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wzięło udział ok. 400 osób z całego regionu.

Wyjaśnił, że wizyta w Wielkopolsce wpisuje się w cykl spotkań prezesa PiS z najaktywniejszymi i funkcyjnymi członkami partii.

Dziuba powiedział, że Jarosław Kaczyński podczas spotkania przekazał informacje odnośnie bieżącej sytuacji w ugrupowaniu i w kraju, nakreślił też plan działań formacji w kontekście najbliższych wyborów samorządowych.

W wywiadzie udzielonym podczas wizyty w stolicy Wielkopolski TVP Poznań Jarosław Kaczyński nawiązał m.in do sprawy ostatniego kryzysu parlamentarnego. "Wyciągamy rękę (do opozycji - red), ale w żadnym razie nie zgodzimy się na to, żeby istniała grupa, która po prostu nie przestrzega prawa, nie wyrzeka się tego rodzaju działań, które łamią prawo i nie ponosi żadnych konsekwencji" - powiedział Kaczyński w wywiadzie.

Tadeusz Dziuba powiedział, że wśród poruszanych na spotkaniu spraw, obok kwestii dotyczących lokalnych społeczności, spraw wewnątrzpartyjnych, pojawił się m.in. postulat wydania broszury poświęconej założeniom reformy oświaty.

Jarosław Kaczyński po spotkaniu w Poznaniu pojechał do Gorzowa Wielkopolskiego.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
KOMENTARZE (1)

  • bezpartyjni samorządowcy, 2017-01-16 08:13:27

    Wielcy polacy i pis - czyli Richard Czarnecki ... ha ha Przywrócimy normalność w naszej Polsce po przegranych wyborach przez PiS