PARTNER PORTALU
  • BGK

Płocki most znów przejezdny

  • PAP    20 grudnia 2012 - 18:50

Ruch pojazdów na remontowanej w Płocku ul. Dobrzykowskiej - prowadzącej w lewobrzeżnej części miasta do mostu im. Solidarności przez Wisłę i dróg krajowych nr 60 i 62 - zostanie wznowiony w piątek od godz. 11.
Jak poinformował w czwartek płocki Urząd Miasta, ruch samochodowy na ul. Dobrzykowskiej zostanie przywrócony po wykonanej tam drodze tymczasowej. W piątek przed południem przestanie obowiązywać objazd przez miejscowości Łąck i Gąbin, który wprowadzono 10 grudnia ze względu na roboty drogowe.

Remont ul. Dobrzykowskiej to inwestycja, której celem jest dostosowanie poziomu drogi na odcinku budowanego w granicach Płocka wału przeciwpowodziowego, biegnącego wzdłuż Wisły.

W związku zamknięciem ul. Dobrzykowskiej dla ruchu samochodowego 10 grudnia w trybie pilnym wprowadzono objazd trasą: Rondo 19. Pułku Piechoty Odsieczy Lwowa (skrzyżowanie dróg krajowych nr 60 i 62 oraz drogi wojewódzkiej nr 575) - trasa Księdza Jerzego Popiełuszki (drogi krajowe nr 60 i 62) - Łąck (droga wojewódzka nr 577) - Gąbin (droga wojewódzka nr 574) - Dobrzyków. Objazd ten będzie obowiązywał do piątku do godz. 11.

Droga krajowa nr 60 prowadzi z Kutna w kierunku Ciechanowa, natomiast droga krajowa nr 62 biegnie z Włocławka w kierunku Warszawy. Obie trasy przebiegają przez Płock.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.