PARTNER PORTALU
  • BGK

Podhale kusi turystów rabatami

  • PAP    24 czerwca 2013 - 13:32
Podhale kusi turystów rabatami

Rabaty na blisko 60 atrakcji turystycznych Podhala przygotowali górale na nadchodzące wakacje. Korzystając z karty tatrzańskiej turyści będą mogli zaoszczędzić na basenach, wyciągach czy stołując się w wybranych restauracjach.
Karta tatrzańska została zainicjowana w grudniu w 2010 r. i jest kontynuowana w każdy zimowy i letni sezon turystyczny pod Tatrami.

"To już szósta edycja akcji rabatowej na Podhalu. Do tej pory skorzystało z niej ponad 900 tysięcy turystów" - powiedział pomysłodawca akcji Wojciech Argasiński i dodał: "Turyści coraz częściej pytają o kartę tatrzańską, zwłaszcza w czasach kryzysu, kiedy oglądają każdą złotówkę i chcą choć trochę zaoszczędzić."

Turyści posiadający kartę mogą liczyć na rabaty przy wstępach na baseny termalne, przejażdżkę kolejką linową na Gubałówkę, spływ pontonowy przełomem Dunajca i inne atrakcje. Z kartą można też taniej zwiedzać Muzeum Tatrzańskie i zaporę wodną w Niedzicy.

Letnia edycja karty rozpocznie się 28 czerwca. Karta będzie wydawana bezpłatnie w prawie 200 obiektach noclegowych. Ich wykaz oraz lista atrakcji na które obowiązują rabaty można odnaleźć na stronie internetowej www.kartatatrzanska.pl. Letnia edycja karty potrwa do końca października.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.