PARTNER PORTALU
  • BGK

Pokaż swoje miasto z góry w Planete+. Ostatnie dni głosowania na faworytów

  • KDS    22 września 2017 - 21:24
Pokaż swoje miasto z góry w Planete+. Ostatnie dni głosowania na faworytów
Do konkursu zgłosiło się 360 miast i wsi. Wspierać je w walce o pierwsze miejsce można do 26 września (fot. twoje-miasto.planeteplus.pl)

Do wtorku (26 września) można głosować na miasta i wsie, które zgłosiły się do konkursu organizowanego przez stację telewizyjną Planete+. Zwycięzca stanie się bohaterem najnowszej produkcji - programu "Polska z góry" - zostanie sfilmowany z tej niezwykłej perspektywy.
Zwycięzcą konkursu zostanie miasto lub wieś, które zdobędzie najwięcej głosów proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Taki sposób zliczania głosów da równe szanse każdej z miejscowości, bez względu na liczbę mieszkańców. W głosowaniu na stronie twoje-miasto.planeteplus.pl mogą brać udział mieszkańcy i miłośnicy tych miejscowości, które nie zostały pokazane we wcześniejszych odcinkach programu. Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną miejscowość. 

Nagrodą w konkursie jest nagranie z lotu ptaka, które zostanie wyświetlone w formie dodatkowego odcinka specjalnego. Dodatkowo będzie można go obejrzeć w internecie, na stronie programu.

Chrapkę na tę wyjątkową pamiątkę ma w sumie 360 miejscowości. Na liście miast i wsi, na które można oddawać głosy znajdziemy m.in. Bielsko Białą, Wrocław, Katowice, Bełchatów, Czerniejewo, Włocławek, Lubin, Radków, Kadyny, Kobyłkę czy Wrocankę czy Wręczycę Wielką. 

W piątek (22 września, stan na godz. 21) liderem zestawienia była malownicza wieś Pokrzydowo, która mieści się w woj. kujawsko-pomorskim. Na swoim koncie ma 4493 głosów. Drugą pozycję zajmowało Mikoszewo, miejscowość w woj. pomorskim, w której Wisła wpływa do morza. Zebrało 2365 głosów. 

Do tej pory ekipa programu była już 50 malowniczych miejscowościach z różnych rejonów Polski. Ich kamera latała m.in. nad Warmią, Bieszczadami czy Karkonoszami. 

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.