PARTNER PORTALU
  • BGK

Pokażą jak należy budować

  • PAP    5 stycznia 2011 - 14:52

11 stycznia w Poznaniu rozpocznie się 20. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma. W jubileuszowej imprezie weźmie udział blisko półtora tysiąca firm. Organizatorzy spodziewają się przyjazdu około 60 tys. gości z Polski i zagranicy.
Chaty z drewna, ale też tzw. inteligentny dom oraz wszelkie urządzenia i materiały potrzebne w budownictwie, w tym energooszczędne technologie, to tylko niektóre propozycje, jakie będą prezentowane od przyszłego wtorku w Poznaniu w trakcie Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma.

Pokazane zostaną najnowsze rozwiązania dotyczące energooszczędnych technologii budowania. Wykłady i warsztaty będą poświęcone też m.in. budynkom bez barier architektonicznych oraz remontom i odbudowie obiektów zniszczonych wskutek powodzi lub huraganów.

W jednym z pawilonów zostanie wybudowany modelowy dom inteligentny, wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania elektroniczne.

- Od kilku lat uwagę zwiedzających styczniowe targi budowlane w Poznaniu przykuwa unikatowa ekspozycja specjalna: Wioska Domów Drewnianych. Podczas najbliższej edycji także będzie można zobaczyć przykłady najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w budownictwie drewnianym. Na jednym z głównych placów targowych staną domy z drewna wybudowane w różnych technologiach - informuje Małgorzata Kolczyńska z MTP.

Zaplanowano też m.in. pokazy układania kostki brukowej, dekarskie oraz warsztaty dla parkieciarzy a także Glazurnicze Mistrzostwa Polski.

W tym roku razem z Budmą w Poznaniu odbywają się targi Centrum Budownictwa Sportowego a także Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.