Policja i Żandarmeria Wojskowa zadbają o bezpieczeństwo podczas ferii

Do końca ferii odbywać się będą wspólne patrole policji i Żandarmerii Wojskowej - poinformował w piątek (13 stycznia) w Łodzi minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak.
Policja i Żandarmeria Wojskowa zadbają o bezpieczeństwo podczas ferii
MSWiA zapowiada wspólne patrole policji i Żandarmerii Wojskowej podczas ferii (fot. policja.pl)

"Uzgodniłem z Komendantem Głównym Policji wystąpienie do premier Beaty Szydło o to, aby korzystać ze wsparcia Żandarmerii Wojskowej do czasu zakończenia ferii. Te wspólne patrole policji i żandarmerii sprawdzają się, są to patrole dodatkowe, dzięki którym zapewniamy bezpieczeństwo w centrach handlowych, w miejscach, do których przychodzą ludzie" - powiedział Błaszczak.

Dodał, że wśród policjantów znajdują się także instruktorzy narciarscy, którzy będą patrolować stoki narciarskie. "Będziemy mieć bezpieczną sytuację na stokach" - zapewnił. Poinformował, że 38 stoków narciarskich patrolować będzie prawie 250 policjantów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

Może nazwijmy sprawę po imieniu" mamy mały stan wojenny". PiS na mnożeniu przestępstw zniszczył demokrację podstawę Państwa prawa. Jarosław Kaczyński podciera swój śmierdzący zadek Konstytucją RP śmiejąc się szyderczo z Polaków!!!

., 2017-01-13 19:57:45 odpowiedz

Żenada.

Anonim, 2017-01-13 19:24:16 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE