PARTNER PORTALU
  • BGK

Policja i Żandarmeria Wojskowa zadbają o bezpieczeństwo podczas ferii

  • PAP/em    13 stycznia 2017 - 15:25
Policja i Żandarmeria Wojskowa zadbają o bezpieczeństwo podczas ferii
MSWiA zapowiada wspólne patrole policji i Żandarmerii Wojskowej podczas ferii (fot. policja.pl)

Do końca ferii odbywać się będą wspólne patrole policji i Żandarmerii Wojskowej - poinformował w piątek (13 stycznia) w Łodzi minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak.
"Uzgodniłem z Komendantem Głównym Policji wystąpienie do premier Beaty Szydło o to, aby korzystać ze wsparcia Żandarmerii Wojskowej do czasu zakończenia ferii. Te wspólne patrole policji i żandarmerii sprawdzają się, są to patrole dodatkowe, dzięki którym zapewniamy bezpieczeństwo w centrach handlowych, w miejscach, do których przychodzą ludzie" - powiedział Błaszczak.

Dodał, że wśród policjantów znajdują się także instruktorzy narciarscy, którzy będą patrolować stoki narciarskie. "Będziemy mieć bezpieczną sytuację na stokach" - zapewnił. Poinformował, że 38 stoków narciarskich patrolować będzie prawie 250 policjantów.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (2)

  • ., 2017-01-13 19:57:45

    Może nazwijmy sprawę po imieniu" mamy mały stan wojenny". PiS na mnożeniu przestępstw zniszczył demokrację podstawę Państwa prawa. Jarosław Kaczyński podciera swój śmierdzący zadek Konstytucją RP śmiejąc się szyderczo z Polaków!!!
  • Anonim, 2017-01-13 19:24:16

    Żenada.