PARTNER PORTALU
  • BGK

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny: dłuższy termin składania wniosków

  • MN    3 sierpnia 2016 - 10:51
Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny: dłuższy termin składania wniosków
Partnerami akcji będą podmioty dysponujące obiektami turystycznymi lub świadczące usługi turystyczne (fot. pixabay)

• W ostatni weekend września będzie można skorzystać z atrakcji turystycznych w całej Polsce po niższych cenach.
• Taki będzie efekt akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, którą prowadzi Ministerstwo Sportu i Turystyki.
• Nabór wniosków do udziału w akcji został przedłużony i trwa do 5 sierpnia.
Z uwagi na duże zainteresowanie akcją, Ministerstwo Sportu i Turystyki przedłużyło termin składania ofert do programu „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Oferty można składać jeszcze do piątku (5 sierpnia).

Jest to pilotażowa akcja ministerstwa, która odbędzie się 23-25 września. Ma ona na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony, i przeniesienie jej na poziom krajowy.

Partnerami akcji będą podmioty dysponujące obiektami turystycznymi lub świadczące usługi turystyczne. Założeniem akcji jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 23-25 września na terenie całego kraju.

Udział w akcji mogą wziąć: obiekty noclegowe (hotele, pensjonaty, schroniska, pola namiotowe, kempingi i inne); obiekty gastronomiczne (restauracje); muzea, skanseny, obiekty kultury; obiekty sportowo-rekreacyjne; przewoźnicy oraz usługodawcy turystyczni.

Lista partnerów akcji zostanie zamieszczona na witrynie Ministerstwa Sportu i Turystyki w połowie sierpnia 2016 r. Aby wziąć udział w akcji należy zaakceptować regulamin (do pobrania w załączniku pdf) i przekazać ofertę promocyjną na adres: kontakt@polskazobaczwiecej.pl do 5 sierpnia.

Promocja akcji od drugiej połowy sierpnia 2016 r. będzie prowadzona m.in. w witrynach internetowych i na profilach mediów społecznościowych Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


Multimedia

×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.