PARTNER PORTALU
  • BGK

Pomorzanie o turystyce

  • AZA    1 lutego 2011 - 20:40

W środę (2 lutego) marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk spotka się z prezydentami, burmistrzami i wójtami regionu oraz prezesami lokalnych organizacji turystycznych działających na Pomorzu.
Tematem rozmów będzie realizacja kolejnego etapu projektu Zintegrowanego Systemu Informacji Turystycznej Województwa Pomorskiego. Spotkanie odbędzie się w środę, 2 lutego 2011 r., o godz. 12, w Sali Herbowej UMWP.

Spotkanie poświęcone będzie wypracowaniu wspólnych propozycji funkcjonowania Zintegrowanego Systemu Informacji Turystycznej na lata 2007-2013, Oś priorytetowa 6 Turystyka i Dziedzictwo Kulturowe, Działania 6.2 Promocja i Informacja. Uczestnicy przedstawią niezbędne warunki, które powinny zostać spełnione, aby system działał prawidłowo.

Realizacja projektu opiera się w głównej mierze na budowanej od kilku lat, partnerskiej strukturze współpracy pomiędzy samorządem regionalnym, samorządami terytorialnymi i lokalnymi organizacjami turystycznymi. Prawidłowe wdrożenie Systemu będzie możliwe zatem dzięki ich integracji i zaangażowaniu.

Zintegrowany System Informacji Turystycznej na lata 2007-2013 współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Jego podstawowym celem jest stworzenie czytelnego i spójnego wizerunku regionu pomorskiego. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.