PARTNER PORTALU
  • BGK

Poznań będzie się promował na berlińskich targach turystycznych

  • AT    4 marca 2013 - 11:43
Poznań będzie się promował na berlińskich targach turystycznych

W dniach 6-10 marca 2013 r. odbędą się w Berlinie największe na świecie targi turystyczne - Międzynarodowa Giełda Turystyczna ITB. Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna zaprezentuje ofertę turystyczną aglomeracji poznańskiej na Polskim Stoisku Narodowym.
PLOT przedstawi ofertę turystyczną i kulturalną skierowaną do turystów zamierzających odwiedzić Poznań i jego okolice. Zaprezentuje wiele różnorodnych imprez kulturalnych i sportowych, a także m.in. "Poznań za pół ceny", przechadzki po Poznaniu, audioprzewodniki, czy Poznańską Kartę Miejską.

Przede wszystkim będą promowane oferty na wymarzone city break, czyli na tzw. krótki wyjazd. Jak podaje poznański magistrat jest to świetna alternatywa wypoczynku dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na długi urlop. Takie krótkie wyjazdy pozwalają nie tylko odpocząć, ale przede wszystkim poznać liczne atrakcje miasta, nocne życie, regionalną kuchnię, skorzystać z bogatej oferty kulturalnej.

Właśnie z myślą o takich turystach przygotowano specjalne pakiety weekendowe. Nie zabraknie także informacji dla biur podróży, dla których opracowano specjalny poradnik, jak zorganizować pobyt grup w stolicy Wielkopolski.

Goście odwiedzający poznańskie stoisko będą mogli wziąć udział w konkursach wiedzy o Poznaniu i okolicach. Do wygrania będą vouchery ufundowane przez poznańskie hotele, Poznańskie Karty Miejskie i niepowtarzalne gadżety z kolekcji miejskiej.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.