PARTNER PORTALU
  • BGK

Poznań przyciąga turystów

  • PAP    2 marca 2010 - 09:15

W pierwszy weekend czerwca Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna po raz trzeci zorganizuje akcję "Poznań za pół ceny".
W ramach akcji turyści będą mogli taniej wynająć hotel i zapłacić pół ceny za dania w restauracjach oraz za bilety do galerii i muzeów. Oprócz niskich cen usług hotelarsko-gastronomicznych na ten weekend przygotowywane są dodatkowe atrakcje turystyczne.

Przewodnicy miejscy będą oprowadzać po Ostrowie Tumskim, pokażą podziemia pierwszej polskiej katedry - miejsce pochówku pierwszych polskich władców. Przechadzki poprowadzone będą także na poznańskim Starym Rynku, w Dzielnicy Zamkowej, śladem Traktu Królewsko-Cesarskiego i w kilkunastu innych miejscach.

Podczas dwóch poprzednich edycji akcji do Poznania przyjechało więcej niż zwykle turystów, a sama akcja uzyskała wyróżnienie w konkursie na najlepszy produkt turystyczny 2009 roku zorganizowanym przez Polską Organizację Turystyczną.

Trzecia edycja akcji odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2010 roku. Na turystów będzie czekało blisko stu partnerów - hotele, restauracje, muzea. Chętni będą mogli liczyć na rabat po wypowiedzeniu hasła "Poznań za pół ceny".

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.