PARTNER PORTALU
  • BGK

Poznań: Straż miejska w nowej siedzibie

  • JS    3 listopada 2016 - 18:33
Poznań: Straż miejska w nowej siedzibie
Nowa siedziba straży przy ulicy Głogowskiej (fot. www.poznan.pl)

• Trwają przenosiny strażników miejskich z placu Kolegiackiego do nowej siedziby przy ulicy Głogowskiej.
• Przeprowadzka jeszcze trwa, ale komendant i niektóre referaty już pracują w nowych pomieszczeniach.
5 kondygnacji i 1350 metrów powierzchni użytkowej - nowa siedziba główna poznańskiej straży miejskiej przy ulicy Głogowskiej 26 zapewnia znacznie lepsze warunki pracy niż pomieszczenia zajmowane przez nich poprzednio.

- Chodzi nie tylko o większą powierzchnię. Ważne jest przede wszystkim to, że siedziba główna straży będzie w jednym miejscu - podkreśla Przemysław Piwecki, rzecznik prasowy SMMP w Poznaniu. - To bardzo wygodne dla mieszkańców, którzy chcąc cokolwiek załatwić w siedzibie głównej, a nie w swoim dzielnicowym referacie, musieli krążyć między poszczególnymi siedzibami. Teraz wszystko będą mogli zrobić w jednym budynku.

W nowej siedzibie pracują już referaty administracyjno-techniczny, kancelaria oraz referat koordynacji służb. Także komendant przyjmuje już interesantów w nowym gabinecie. Za kilka dni w nowe miejsce przeniosą się dyżurni - w ich siedzibie trwa właśnie montaż stanowisk komputerowych - a po nich kolejne jednostki straży miejskiej.

W związku z przeprowadzką zmienią się adres i telefony straży miejskiej. Obecny adres to ul. Głogowska 26. Sekretariat komendanta - II p. pok. 208, Tel: 61 878 55 87; sekretariat_sm@um.poznan.pl. Komendant przyjmuje w sprawie skarg i wniosków w poniedziałki od 11:00 do 15:30, a w pozostałe dni wyznaczeni pracownicy.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.