PARTNER PORTALU
  • BGK

"Poznań za pół ceny". W weekend 9. edycja wydarzenia

  • JS    26 kwietnia 2016 - 22:39
"Poznań za pół ceny". W weekend 9. edycja wydarzenia
"Poznań za pół ceny" to okazja, by zapoznać się z kulinarną mapą miasta (fot. poznan.pl)

• Akcja promocyjna "Poznań za pół ceny" doczekała się dziewiątej edycji.
• Tym razem odbędzie się w weekend 30 kwietnia i 1 maja.
• Poznaniacy i turyści po raz kolejny będą mogli skorzystać z dziesiątek ofert o połowę taniej.
- "Poznań za pół ceny" to nasz "patent" na promocję miasta i jego okolic. Pragniemy pokazać turystom, że Poznań to świetne miejsce, które warto odwiedzić na weekend lub na kilka dni. Natomiast mieszkańcom chcielibyśmy przypomnieć, że mieszkają w fajnym mieście, w którym sporo się dzieje - tłumaczy Wojciech Mania z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Na stronie www.poznanzapolceny.pl udostępniono specjalną aplikację, która pomoże zaplanować pobyt dla siebie, rodziny lub przyjaciół. Szukając noclegu, można wybierać spośród hoteli położonych w centrum miasta, hosteli, apartamentów, położonych pod Poznaniem pałaców oraz pola campingowego.

"Poznań za pół ceny" to również okazja, by zapoznać się z kulinarną mapą miasta.

Istotną częścią imprezy są atrakcje, zarówno te tradycyjne, jak na przykład poznańskie muzea, jak i te mniej typowe. Wśród nich bardzo lubiane przez poznaniaków i turystów "Rogalowe Muzeum Poznania".

Wiele znanych miejsc zaprezentuje się z odświeżonym programem. Podobnie do ubiegłych lat, uzupełnieniem programu będą bezpłatne wycieczki z przewodnikami, poświęcone między innymi powojennemu Poznaniowi oraz Łazarzowi. Łącznie można wybierać spośród kilkunastu propozycji zwiedzania, także w języku angielskim i niemieckim.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.