PARTNER PORTALU
  • BGK

Poznań zaprasza na wakacje na balkonie w Centrum Kultury Zamek

  • PAP/JL    12 lipca 2016 - 07:47
Poznań zaprasza na wakacje na balkonie w Centrum Kultury Zamek

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu w wakacje zaprasza na balkony. Fot. Mat. prasowe

Na wspólne wakacje na balkonie zaprasza w lipcu i sierpniu Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.
Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, mieszczące się się w zabytkowym budynku z 11 balkonami, organizuje w czasie wakacji balkonowe warsztaty, wystawę o balkonach, a także pokazy i spektakle.

Do końca sierpnia zaplanowano kilkadziesiąt wydarzeń dla dorosłych, dzieci i dla całych rodzin. „Balkonowe wakacje” w Centrum Kultury Zamek oficjalnie rozpocznie 12 lipca wystawa „Na balkonie”.

Odwiedzający wystawę dowiedzą się, jak są zrobione balkony i czy są bezpieczne, jakie kształty przybierają lub przybierały w przeszłości, oraz jak Polak ratuje się w sytuacji, gdy mieszka w mieszkaniu bez balkonu.Wystawa będzie czynna do końca sierpnia.

W trakcie tegorocznych wakacji Centrum Kultury Zamek po raz pierwszy organizuje zwiedzanie zamkowych balkonów i tarasów. Na nich też odbędzie się część wakacyjnych warsztatów dla dzieci i dorosłych. W Holu Balkonowym do końca wakacji organizowane będą spotkania poświęcone m.in. zdrowemu trybowi życia, oraz zajęcia z architektami na temat urządzania domowego balkonu.

Zamek zaplanował też pokazy spektakli teatralnych dla odbiorców w różnym wieku oraz balkonowe projekcje filmów.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.