PARTNER PORTALU
  • BGK

Prezydent chciał skandalu na mistrzostwach?

  • legniczanin.pl (Magdalena Smok)    28 września 2011 - 09:37
Prezydent chciał skandalu na mistrzostwach?

Prezydent Legnicy na jednej z uroczystości ubolewał nad mediami ogólnopolskimi, które nie były zainteresowane rozegranymi w Legnicy Mistrzostwami Świata w Łucznictwie Juniorów.
Podczas uroczystości, jaką urząd miasta zorganizował w Sunny Club w ramach podziękowania instytucjom i przedsiębiorcom, którzy pomagali w obsłudze mistrzostw, padły słowa krytyki w stronę ogólnopolskich mediów.

- Ubolewaliśmy wręcz, że podczas rozgrywek nie wydarzył się żaden skandal, który mógłby do nas przyciągnąć dalekosiężne media - mówił cynicznie prezydent Tadeusz Krzakowski (zabierz głos/oceń prezydenta). - Zjawiły się miesiąc później, w odpowiednim miejscu, ale w całkiem innej sprawie - dodał szef ratusza, odnosząc się do niedawnej publikacji TVN, dotyczącej boiska bocznego. - Mistrzostwa Świata były tylko wydarzeniem lokalnym - podsumował.

Wśród legniczan nie budzi wielkiego zdziwienia fakt  braku ogólnopolskich mediów na Mistrzostwach Świata Młodzieży w Łucznictwie, pojawią się może w Legnicy podczas Mistrzostw Europy w Szachach, które mają się odbyć u nas w 2013 roku... Ale czy tego oczekują mieszkańcy? Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.